VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH FIRMY, JEJÍŽ CÍLEM JE POSKYTNOUT VAŠÍ SPOKOJENOSTI KVALITNÍ DŮVOD...

 

 

Firma PANOLAK vznikla díky mému bláznivému nápadu již v prosinci roku 1993. Vedla k němu chuť podnikat a to bez ohledu na malé prostory pouhé garáže v Benešově u Semil. Začal jsem sice jen s jednou malou stříkací kabinou a malou pecí, ale s o to větší chutí do práce !

Po úspěšných začátcích jsem po roce zjistil, že moje výrobní kapacity už nezvládají tak velké množství práce a proto jsem si pronajal lépe vyhovující prostory od firmy Chalko v Příkrém u Semil a tam nás najdete dodnes.

V novém prostředí došlo nejen k rozšíření výroby, ale jelikož poptávky byly vskutku veliké, musel jsem zvážit i rozšíření pracovního kolektivu. Dokoupil jsem další stříkací kabinu, generátor na nanášení práškové barvy na elektrostatické bázi a v neposlední řadě větší pec.

V následujícím roce jsem kvůli zkvalitnění předúpravy výrobků pořídil pískovací box. V roce 2009 přibyla další, velká pec, abychom v současné době byli schopni nalakovat díly v délce 2500 cm a u dlouhých, úzkých výrobků až do délky 3000 cm.

Postupně se snažíme umět vyhovět všem Vašim požadavkům a těší nás, že jen zřídka se najde věc, která je pro naše možnosti neřešitelná.

Naší prioritou je Vaše spokojenost ! Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

 

Těšíme se na Váš zájem, protože Vaše nároky a požadavky jsou pro nás důležitou výzvou ke stále se zvyšující kvalitě vedoucí k Vaší maximální spokojenosti ! ! !

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Více zde: https://www.panolak.cz/o-nas/